Hàng Xanh Stay

378 Đường Xô Viết Nghệ Tĩnh, Binh Thanh, 70000 Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig32 beoordelingen
8,8
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 11:00
Parkeren✓ Gratis
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✓ Toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Hàng Xanh Stay is een hotel in het district Binh Thanh, 3,9 km ten noorden van het centrum van Ho Chi Minh-stad, met airconditioned kamers met eigen badkamer en uitzicht over de stad. De Double Room is 25 m² groot en biedt plaats aan twee personen, met één groot bed (King size). Het keukengedeelte heeft een kookplaat, een koelkast, keukengerei, een elektrische waterkoker en een eettafel, en er staat een wasmachine in de kamer, zodat je tijdens je verblijf kunt koken en was doen.

De kamer heeft ook een balkon en een terras met uitzicht over de stad, een minibar, gratis toiletartikelen en een eigen badkamer. Het gebouw biedt gratis WiFi, een 24-uurs receptie, privé check-in en check-out, bagageopslag, een lift en een privé-ingang. Huisdieren zijn toegestaan zonder extra kosten, en gratis privéparkeren is in de buurt, buiten het hotel, zonder reservering.

Het hotel is geschikt voor twee reizigers die een keuken, een wasmachine en een terras willen, en die er geen bezwaar tegen hebben een paar kilometer van het centrum te verblijven, met de oever van de Saigon en Văn Thánh Park op korte wandelafstand.

Kamers

1 kamertypes

Het hotel biedt één kamertype, de Double Room, die 25 m² meet en plaats biedt aan twee gasten in één groot bed (King size). Elke kamer heeft een eigen badkamer met toilet, bad of douche, handdoeken, slippers, een haardroger en gratis toiletartikelen, plus airconditioning, een kleerkast, een bureau en een bank.

De kamer is ingericht voor zelfcatering: een kookplaat, koelkast, elektrische waterkoker, keukengerei, eettafel en wasmachine. Het terras en het balkon kijken uit over de stad, en de kamer heeft ook een minibar, een stopcontact bij het bed en droogrekken voor de was. Zo is ze geschikt voor een stel of twee vrienden die een uitvalsbasis willen om te koken, was te doen en tussen de uitstapjes door te rusten.

Double Room — Hàng Xanh Stay

Double Room

25 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size)
TerrasStadszichtKeuken

Een kamer van 25 m² met één groot bed (King size) voor twee gasten en een keukengedeelte met kookplaat, koelkast, keukengerei, elektrische waterkoker en eettafel. Het terras heeft uitzicht over de stad, en er staat een wasmachine in de kamer. De eigen badkamer heeft een bad of douche, gratis toiletartikelen en handdoeken.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

43 voorzieningen
Parkeren
Balkon
Huisdieren toegestaan
Eigen badkamer
Airconditioning
Uitzicht
Gratis WiFi
Keuken
Terras
Gratis parkeren

Hàng Xanh Stay heeft een 24-uurs receptie met privé check-in en check-out, express check-in en check-out, bagageopslag, roomservice, een lift, een privé-ingang en 24-uurs beveiliging, met camerabewaking in de gemeenschappelijke ruimtes. Airconditioning en een ventilator zijn beschikbaar, en het gebouw is overal rookvrij.

Gratis WiFi is in alle ruimtes beschikbaar en gratis, en er zijn internetdiensten. Gratis privéparkeren is in de buurt, buiten het hotel, zonder reservering, en huisdieren zijn toegestaan zonder extra kosten. Een minibar en strijkfaciliteiten maken de lijst compleet.

In de kamer vind je een eigen badkamer met douche, bad of douche, gratis toiletartikelen, een haardroger en handdoeken, plus een keuken met kookplaat, koelkast en elektrische waterkoker, een wasmachine, een kleerkast, een bank en een bureau.

Algemeen

  • Balkon
  • Terras
  • Privé check-in/check-out
  • Bagageopslag
  • Express check-in/check-out
  • 24-uurs receptie
  • Roomservice
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • 24-uurs beveiliging
  • Airconditioning
  • Rookvrij in het hele gebouw
  • Privé-ingang
  • Lift
  • Ventilator
  • Strijkfaciliteiten

Eten & drinken

  • Minibar

Op de kamer

  • Eigen badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Kleerkast
  • Stadszicht
  • Kookplaat
  • Keukengerei
  • Elektrische waterkoker
  • Wasmachine
  • Koelkast
  • Bank
  • Bureau

Media & techniek

  • Internetdiensten

Parkeren

  • Parkeren

Hàng Xanh Stay ligt aan de Xô Viết Nghệ Tĩnh-weg in het district Binh Thanh, aan de overkant van het kanaal ten noordoosten van District 1. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheid is Chùa Phước Viên, een pagode op 400 m, en de oever van de Saigon bij Bờ Sông Sài Gòn ligt op 550 m. Văn Thánh Park is 750 m verderop en de markt Chợ Văn Thánh is 1 km weg, dus de straten rond het hotel combineren tempels, cafés en het dagelijkse buurtleven.

De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt 4,3 km van het hotel en het station van Saigon 4,5 km. Het busstation Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh is 1 km weg en de veerhaven Bến Thanh Đa 1,8 km. Als je met de auto komt, is het gratis privéparkeren in de buurt, buiten het hotel, zonder reservering. Check-in loopt van 14:00 tot middernacht, dus late avondaankomsten zijn mogelijk, en de receptie is 24 uur per dag bemand.

Voor bezienswaardigheden en winkelen ligt Tân Cảng Park op 1,2 km, een groene plek voor een ochtendwandeling, en Ba Chieu Market op 1,4 km voor verse producten en lokaal eten. Verder weg ligt het Vietnam History Museum op 2 km en het War Remnants Museum op 3,5 km. Beide musea zijn makkelijker te bereiken met de taxi of een ritjesauto dan te voet, dus een ochtend op de markten en een middag in de musea is een praktisch plan, met een taxi terug naar het hotel.

  • Chùa Phước Viên
    Pagode in de buurt, op enkele minuten lopen van het hotel
    400 m
  • Bờ Sông Sài Gòn
    Wandelpromenade langs de Saigon-rivier
    550 m
  • Văn Thánh Park
    Groen park voor een wandeling dicht bij het hotel
    750 m
  • Chợ Văn Thánh
    Lokale markt voor verse producten en dagelijkse boodschappen
    1 km
  • Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh
    Busstation op korte rit van het hotel
    1 km
  • Vietnam History Museum
    Museum over de Vietnamese geschiedenis in het centrum van Ho Chi Minh-stad
    2 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je reist met een huisdier: huisdieren zijn toegestaan en er zijn geen extra kosten voor.
  • ✓je wilt tijdens je verblijf koken of was doen: de kamer heeft een kookplaat, koelkast, waterkoker, eettafel en wasmachine.
  • ✓je houdt van een terras of balkon met uitzicht over de stad: de kamer heeft beide, met uitzicht over de stad.
  • ✓je komt laat aan: check-in loopt van 14:00 tot middernacht en de receptie is 24 uur per dag bemand.
  • ✓jullie zijn twee reizigers die een kamer van 25 m² willen met één groot bed, een eigen badkamer en een minibar.

Misschien niet, als…

  • ✕je verwacht een restaurant in het gebouw: de dichtstbijzijnde eetgelegenheden zijn cafés en restaurants op 50 tot 150 m, zoals Phở Thành 377.
  • ✕je van plan bent met de auto te reizen: het gratis parkeren is in de buurt, buiten het gebouw zelf, en er is geen reservering nodig.
  • ✕je ruimte nodig hebt voor meer dan twee personen: de kamer is 25 m² en biedt plaats aan maximaal twee gasten.
  • ✕je in het centrum van Ho Chi Minh-stad wilt verblijven: het hotel ligt 3,9 km ten noorden ervan, in het district Binh Thanh.

Wat gasten zeggen

32 geverifieerde beoordelingen
8,8

Gasten geven het hoogste cijfer voor het personeel, met gratis WiFi, comfort, prijs-kwaliteit en voorzieningen er vlak achter. Schoonmaak en de omgeving scoren iets lager, maar liggen nog ruim boven het gemiddelde.

Gratis WiFi10,0
Personeel9,8
Comfort9,3
Prijs-kwaliteit9,3
Faciliteiten9,3
Ligging9,2
Netheid9,1

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Hàng Xanh Stay?

De tarieven bij Hàng Xanh Stay hangen af van de data, het seizoen en de beschikbaarheid, dus er is geen vaste prijs. Bekijk het actuele tarief bij onze boekingspartners voor de nachten waarop je wilt verblijven.

Hoe kom ik bij Hàng Xanh Stay?

Hàng Xanh Stay ligt aan de Xô Viết Nghệ Tĩnh-weg in het district Binh Thanh. Het busstation Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh is 1 km weg en de veerhaven Bến Thanh Đa is 1,8 km weg. Als je met de auto komt, is het gratis privéparkeren in de buurt, buiten het hotel, zonder reservering. Check-in begint om 14:00 en loopt tot middernacht, dus je kunt 's avonds aankomen.

Wat is er in de buurt van Hàng Xanh Stay?

De dichtstbijzijnde plekken zijn de pagode Chùa Phước Viên, op 400 m, en de oever van de Saigon bij Bờ Sông Sài Gòn, op 550 m. Văn Thánh Park ligt op 750 m en de markt Chợ Văn Thánh op 1 km. Voor een maaltijd ligt Phở Thành 377 op 50 m van Hàng Xanh Stay, en het Vietnam History Museum ligt op 2 km.

Wat zijn de check-in- en check-outtijden bij Hàng Xanh Stay?

Check-in bij Hàng Xanh Stay loopt van 14:00 tot middernacht, en check-out is om 11:00. De receptie is 24 uur per dag bemand, er zijn privé check-in en check-out en express check-in en check-out, en bagageopslag is beschikbaar als je aankomt voordat de check-in opent.

Zijn huisdieren welkom bij Hàng Xanh Stay?

Ja, Hàng Xanh Stay staat huisdieren toe, en er zijn geen extra kosten voor. De Double Room is 25 m² met één groot bed en een eigen badkamer, en er is een terras en een balkon waar een huisdier met jou buiten kan zijn.

Heeft de kamer bij Hàng Xanh Stay een keuken?

Ja, de Double Room bij Hàng Xanh Stay heeft een keukengedeelte met kookplaat, koelkast, keukengerei, elektrische waterkoker en eettafel, en er staat ook een wasmachine in de kamer. Het is een praktische keuze voor een verblijf van meerdere nachten, wanneer je eenvoudige maaltijden wilt bereiden en was wilt doen.

Is ontbijt inbegrepen bij Hàng Xanh Stay?

Ontbijt is niet inbegrepen in het tarief bij Hàng Xanh Stay, dus plan je ochtendmaaltijden zelf. De keuken in de kamer heeft een kookplaat en een elektrische waterkoker, en het restaurant Phở Thành 377 en verschillende cafés liggen op 50 tot 150 m van het hotel, dus ontbijten buiten het hotel is eenvoudig te regelen.

Hàng Xanh Stay · Foto’s (16)
8,8 Fabelachtig32 beoordelingen
Prijzen bekijken